Pokoje Gościnne - Lublin

Oferowane przez nasz hotel pokoje gościnne (Lublin) utrzymane są w najwyższym standardzie gwarantującym wygodę zarówno podczas pracy jak i wypoczynku. Oferujemy dostęp do szybkiego Wi-fi - praca zdalna nie będzie więc problemem. Na naszych Gości czekają zawsze czyste pokoje gościnne Lublin, dbamy o najwyższy poziom higieny. Oferujemy noclegi w atrakcyjnych cenach. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę pokoi gościnnych w Lublinie. Wierzymy, że każdy znajdzie pokój dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

Pokoje gościnne w Lublinie - doskonała lokalizacja

Pokoje gościnne w Lublinie, które Wam oferujemy, wyróżniają się świetną lokalizacją. Z naszego środka szybko dotrzesz do centrum, gdzie czekać będzie na Ciebie wiele interesujących atrakcji. Znajdujemy się blisko miasteczka akademickiego KUL-u.

Pokoje gościnne w Lublinie - wygoda i komfort

W naszym ośrodku panuje przyjazna i domowa atmosfera. Świadczone przez nas usługi pragniemy utrzymywać na najwyższym poziomie, aby każdy z naszych Gości czuł się u nas komfortowo i swobodnie. W ośrodku znajdziecie kuchnię wyposażoną w mikrofalówkę, lodówkę, a także komplet naczyń. Na życzenie naszych Gości przygotowujemy bufet śniadaniowy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów Pokojów Gościnnych CDN!

Jedno i dwuosobowe

Pokój dla jednej lub dwóch osób z prywatną łazienką.
Znajduje się w nim dwuosobowe łóżko.
Wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, a w łazience znajduje się suszarka.


Trzyosobowe

Pokój z maximum trzema miejscami noclegowymi.
Znajduje się tu dwuosobowe łóżko, z ewentualną dostawką telewizor z płaskim ekranem

Czteroosobowe

Pokój przeznaczony jest dla maximum czterech osób.
Wyposażony w dwuosobowe łóżko z możliwością rozłączenia i rozkładaną sofą.
Wyjście na taras umili pobyt.. W pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem.
Goście korzystają z łazienki, do której wejście prowadzi z korytarza.
Jest ona wspólna dla dwóch pokoi.

Profesjonalna obsługa pomoże Wam na każdym etapie rezerwacji wybranego pokoju gościnnego w Lublinie. Postaramy się rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, odpowiadając na zadawane przez Was pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.